Ремонт мембранного насосу SEKO

Нам прислали на ремонт мембранного насоса , який використовувався на виробництві поролону. Насос качав Толуїлендіізоцианат (ТДІ) і це є токсичною і агресивною речовиною. Цей мембранний пневматичний насос SEKO AF 00 0160 AMTTPT1 володіє дуже хорошою стійкістю, завдяки якісним компонентам, що не піддаються впливу і зносу від їдких субстанцій. Частина внутрішніх деталей зроблена з дуже стійкого матеріалу – тефлону. Для меншого контакту людини з хімією краще використовувати мембранний пневматичний насос. При цьому він не боїться сухого ходу, що має перевагу над іншими насосами. 

Зовні ми відразу бачимо, що мембранний насос експлуатувався в суворих умовах. Крім цього, технічне обслуговування проводилося неналежним чином. І при розбиранні ми побачили, що толуїлендіізоцианат вплинув на роботу глушника виведення повітря. У ньому повсть (войлок) перетворився просто в камінь, що не дало змоги для виходу повітря. Щоб не потрапляв ТДІ та інші речовини на корпус насоса, є припущення, що можна покрити його силіконом.
Також можемо зробити висновок, що на виробництві не провели перше потрібне обслуговування перед початком експлуатації. Всередині багато нальоту, і це пов’язано, що на заводі-виробнику тестували насос водою. І ця волога залишилася всередині, що вплинуло на утворення такого “накипу” і це погіршило роботу цього насосу. Перед використанням потрібно було просушити насос, щоб речовина не контактувала з водою і не створювала нальоту і продуктивність не падала.

Ремонт насоса SEKO Фото 7 Ремонт насоса SEKO Фото 8

Ремонт насоса SEKO Фото 9 Ремонт насоса SEKO Фото 10

Тефлонові кульки також обросли нальотом і це порушило герметичність. Внаслідок цього проточні камери не в повному обсязі закривалися. Подалі при розбиранні ще з’ясувалося, що була розірвана одна з мембран, що дуже вплинуло на працездатність цього насосу і також всередині дуже багато нальоту.

Ремонт насоса SEKO Фото 11 Ремонт насоса SEKO Фото 12 Ремонт насоса SEKO Фото 13

В даному випадку, можна бачити, що простої заміни запчастин з ремкомплекта буде мало. Спочатку потрібно провести повне очищення від нальоту, для цього потрібно підібрати потрібну хімію, щоб очистити важкодоступні місця. Так як все не вийде прибрати звичайним чищенням. Ми не рекомендуємо проводити ремонт самостійно, краще цю справу довірити фахівцям. Вони ремонтують такі насоси постійно і мають великий досвід і кваліфікацію. При самостійному ремонті у Вас не буде гарантії. Але якщо Ви все таки вирішили зробити його самі, то краще все одно проконсультуватися з фахівцем. Наші фахівці завжди раді допомогти з ремонтом. Звертайтеся за телефоном (067) 233 88 10 також можна написати в Viber або Telegram.
ремонт мембранного насоса

Тернопільські локсмайстри

​Контейнери для зберігання

Укладка рулонного газона