Сонячні панелі та сонячні електростанції для бізнесу в м.Чернівці

Сонячні панелі (Чернівці)універсальний перетворювач сонячної енергії на електричну. Останнім часом зацікавленість до них з кожним роком зростає, у зв'язку з тим, що електроенергія дорожчає, а сонячні батареї ціна яких у співвідношенні ват/гривня падає рік у рік. Крім того, є деякі проблеми з отриманням електроенергії по Україні.

Купити сонячні батареї, термін служби яких більше 25 років, чого з лишком вистачає для того, щоб вони окупилися. Це саме те, що необхідно сьогодні кожного підприємству та багатьом приватним особам. Енергонезалежність приватного будинку, дачі чи бізнесу вирішується зараз вже просто, досить точно прорахувати потрібну потужність та купити сонячні батареї у потрібній кількості.

Перед тим, як обирати сонячні електростанції для бізнесу (Чернівці), важливо розуміти основні аспекти обладнання. В основному в сонячній промисловій енергетиці виділяють два типи комірок – це полікристалічні, а також монокристалічні. У обох видів панелей є сильні і слабші сторони. Одне можна точно сказати – монокристальні батареї краще за всіма характеристиками, хоч і дорожче за ціною.

Сонячна батарея зроблені з безлічі сонячних комірок, які з'єднані в певній послідовності. Вони можуть бути з'єднані послідовно, паралельно або навіть послідовно-паралельно. Основний параметр – максимальна потужність, яка показує пікову видачу в сонячні дні. Також важливий елемент – максимальна напруга при навантаженні, максимальний струм, який може видати сонячна панель у навантаженні. Є ряд інших характеристик на які варто звертати увагу, але в усьому цьому допоможуть розібратись робітники Megawatt. Наші співробітники мають великий досвід та необхідні знання, що допомагають підібрати ідеальні варіанти СЕС для бізнесу або приватного використання.

Отримати консультацію, дізнатись ціни та відповіді на власні питання можна особисто, або за контактними номерами: 050-149-91-81, 050-673-19-90 та 096-012-012-9. Ми з радістю підберемо сонячні батареї, інвертори, виконаємо роботи під ключ. На всі послуги надається гарантія, в тому числі на монтажні роботи. Установка може проводитись як на даху будівель, так і в окремо відведених місцях на земельній ділянці.

Звертайтесь до нас вже сьогодні! Наші спеціалісти підбируть для Вас найкращий варіант та правильне обладнення! Оперативна робота, доступна вартість та високотехнологічне обладнення!


led лента

Какие охранные системы можно установить на автомобиль?

Ремонт Квартир Офисов Строительство Коттеджей

Работа Сегодня Строительства Ремонту Квартир