​Бітумна черепиця – декоративна та легка покрівля

Бітумна черепиця, яку можна купити на blagosvit.com.ua/katepal буває у вигляді довгих смуг, один край яких оформлений у вигляді квадратів, трапецій, шестикутників тощо. Завдяки такому оздобленню черепиця на даху імітує традиційну керамічну або дерев'яну черепицю. Нижній (несучий) шар гонту виготовлений зі скловолокна та просочений бітумом – від його якості залежить довговічність покрівельного покриття. Верхній шар є крупнозернистим базальтовим або сланцевим посипанням, що оберігає матеріал від надмірного нагріву і надає остаточного вигляду.

Верхній шар може бути одноколірним або різнокольоровим. Окремі елементи можуть бути заштриховані (за аналогією з керамічною плиткою). Колір базальту виходить у процесі випалу і залишається незмінним, у той час як сланцеве посипання фарбується хімічно, і згодом колір може трохи змінитися. У продажу найчастіше зустрічаються одно-, дво-або багатошарові гонти. Чим більше шарів гонту, тим просторішим буде кінцевий результат. Крім того, багатошарова бітумна черепиця забезпечує кращий механічний та ізоляційний захист покрівлі (бітумний шар просто товщі).

Який дах можна покрити бітумною черепицею?

Описаний матеріал дуже універсальний. Смуги гнучкої черепиці мають великий радіус вигину, що створює чудове якісне покриття навіть на дуже складних дахах складної форми. Однак необхідно акуратно та щільно прикріпити матеріал. Мінімальний ухил схилу даху, необхідний для бітумної черепиці, становить 12 °. Черепиця чудово покриває найкрутіші поверхні, її також можна використовувати для кріплення вертикальних поверхонь.

Як і бітумні листи, черепицю можна використовувати на старих покрівельних покриттях. Необхідною умовою його укладання є досить жорстка обшивка за рахунок високої гнучкості смуг гонти. У випадку з новими дахами його найчастіше укладають на обшивку із плит ОСП або дощок.

​Кровельные воронки высочайшего качества

​Как узаконить перепланировку квартиры?

​Зерновые сеялки - инновации и качество

​Металлочерепица на сайте "Азбука Кровли"

​Битумная черепица кровельная