​Розсувні ворота - чи варто вибирати?

Незважаючи на зростаючу популярність розсувних воріт, можна ризикувати твердженням, що розсувні ворота львів, також відомі як розсувні, все ще є найпопулярнішим типом воріт. Чи причина такої популярності виключно в привабливій ціні? Не обов’язково - розсувні ворота - це перевірена система, яка є оптимальним вибором у багатьох випадках. Саме про це ми розповімо вам у цій статті.

1. Земельна ділянка з вузьким під’їздом

Як ми вже згадували в одному з наших попередніх записів під назвою Розсувні ворота - як правильно вибрати, не кожна ділянка підійде для встановлення розсувних воріт. Широке крило може просто занадто «перекриватися», і воно просто не поміститься в межах нашої місцевості, наприклад, зачепивши огорожу. У цьому випадку розсувні ворота стануть чудовим рішенням, оскільки їх можна встановити навіть у відносно вузькому проході.

2. Стиль - важлива річ

Хоча розсувні ворота можуть мати різну форму та прикраси, традиційні розсувні ворота, на думку багатьох, виглядають більш класично. У випадку з сучасною архітектурою це не має великого значення, але якщо, наприклад, у нас є старий, стильний будинок чи садиба, розсувні ворота (особливо різьблені), мабуть, краще відповідатимуть атмосфері такої резиденції. А інший шлях - мінімалістичний будинок і пишно прикрашені ворота ...? Ну, це насправді не підходить.

3. Розпашні ворота не повинні означати жертвування зручністю!

Так, такі ворота можна також відкрити автоматично, тобто за допомогою пульта дистанційного керування. Ви також можете встановити системи управління з розширеними функціями, такими як автоматичне закриття воріт через певний час або освітлення під'їзної смуги, що починається з воріт. Автоматизація воріт дозволяє нам вибрати різні більш-менш вдосконалені рішення для наших воріт - словом, все, що найбільше подобається тиграм.

4. Всередину чи назовні ...?

Багато любителів розпашних воріт задають собі одне основне питання: чи будуть розсувні ворота, що відкриваються всередину, краще, чи такі, що відкриваються назовні? І тут у нас немає вибору, оскільки нормативні акти дозволяють встановлювати ворота таким чином, щоб вони відкривалися всередину. Ну, це важко.

Стільки про основні переваги розсувних воріт. І ціна, зазначена на початку, яка часто нижча за ціну розсувних воріт подібної ширини. Звичайно, ця залежність не стосується багато прикрашених воріт, що використовуються, наприклад, у палацових комплексах - вони можуть коштувати еквівалентно хорошому автомобілю.

5. Недоліки розсувних воріт

На жаль, ніщо не є ідеальним, тому також розсувні / відкидні ворота не завжди будуть працювати в нашому індивідуальному випадку, або їх використання буде не завжди зручним. Першим прикладом такої ситуації буде, наприклад, занадто короткий під’їзд - і пам’ятайте, що ворота відчиняться всередину! Ну, тепер правило таке: якщо ми загнали машину на майно, ми мали б змогу залишити його на під’їзді перед гаражем, а ворота повинні вільно відкриватися / закриватися. Ця конфігурація забезпечує нам зручну роботу. Отже, якщо ми маємо ситуацію, коли крила, що відкриваються, ловлять припарковану машину, краще буде розглянути можливість використання розсувних воріт. Другий приклад - занадто крутий підйом. Тут справа проста: при крутому схилі проїзду може трапитися так, що розсувні ворота просто не мають достатньо місця для вільного відкриття. Запорукою успіху тут будуть відповідні вимірювання, зроблені фахівцями. Третя річ: зручність в зимові місяці. І на жаль, не може бути так, щоб розсувні ворота взимку служили снігоочисником. Це правда, що якщо ми виберемо сильніші виконавчі механізми, крила, ймовірно, зможуть «підмітати» вхід, але в довгостроковій перспективі це може призвести до перевантаження приводу та його поломки. І це швидше середня перспектива ...

6. Привід розсувних воріт - що враховувати при виборі?

Ми вже домовились, що обираємо розсувні ворота з автоматичним приводом. І ось зараз виникає питання: якого оператора автоматичних воріт з розсувними воротами вибрати? Це механічний привід чи електрогідравлічний привід? Для деяких дилема порівнянна з вибором дизеля та бензину, але ми коротко напишемо: механічні приводи в цілому дешевші та надійніші в наших погодних умовах. Кінець і період.

Гаразд, але що далі - на що ще слід звернути увагу?

Безумовно, довжина стулки воріт та її вага, оскільки це визначає потужність використовуваних приводів. Кажуть, що вони повинні мати принаймні 30% запасу потужності, а це означає, що вони повинні мати можливість рухати крило, яке на 1/3 важче за те, що ми хочемо надіти. 

​Уборка после ремонта в Москве

​Жалюзи для кухни - широкий выбор

​Разработка фирменного стиля сайта

​Битумная черепица кровельная

​Какой дверной замок выбрать?