​Купівля квартири на первинному ринку - що важливо?

Вибір правильного розробника є дуже важливим. Найкраще шукати компанії, штаб-квартира яких знаходиться в тому самому місті, що і інвестиція, що будується. Потім, оглянувши квартиру, ви можете легко зустрітися в штаб-квартирі компанії, щоб обговорити деталі. Варто відзначити, що комфортабельну квартиру можна придбати на порталі Vdoma.online, де представлені всі новобудови https://vdoma.online/ прямо зараз.

Варто перевірити, чи має забудовник дозвіл на будівництво та право управління земельною ділянкою. Ми маємо право бачити такі документи.

Ми також можемо попросити забудовника про номер земельного та іпотечного реєстру - тоді ми можемо перевірити (в Інтернеті або в суді), хто є власником земельної ділянки, на якій будується будівля.

Квартира від забудовника - яке найкраще розташування?

Чи справді ми задоволені покупкою чи ні, залежить від місця розташування квартири. На початку варто перевірити

це район, де будуються нові квартири, є безпечним,

чи є на ньому зелені зони,

відстань до найближчого продуктового магазину, поштового відділення, овочевого магазину, пекарні,

як далеко до школи та нашого місця роботи.

Те, що знаходиться в безпосередній близькості, також дуже важливо. Можливо, це завод, який днем створює багато шуму, жвава вулиця чи електростанція.

Якщо ми купуємо квартиру в оренду, важливо, щоб це місце було привабливим для орендарів. Коли нерухомість розташована в зручній точці доступу, а в районі добре розвинена інфраструктура та зелені зони, шанси знайти орендаря зростають.

Квартира з первинного ринку - яке планування кімнат?

Найважливішими елементами квартири, які вирішують питання купівлі квартири у забудовника, є кількість кімнат, планування кімнат, витримка вікон у сторони світу та підлоги.

Кількість кімнат повинна відповідати нашим індивідуальним потребам. Також варто подумати, чи через рік-два вам не знадобиться інша кімната (наприклад, для дитини).

Планування кімнат у квартирі та експозиція вікон - це аспекти, які безпосередньо пов’язані між собою:

вікна із західної та південної сторони - для людей, які дбають про багато сонячного світла вдень та природну ізоляцію квартири. Маючи властивості, розташовані таким чином, ми можемо заощадити на опаленні взимку,

вікна зі східної сторони - східні вікна в спальні - це гарна ідея для тих, хто важко прокидається вранці - природне денне світло може швидко оживити вас. Кухня, розташована на сході, також може вважатися плюсом - схід сонця не буде нагрівати кімнату так сильно, як опівдні,

вікна на північній і південній стороні - тим, хто любить спати довше вранці, слід вибрати квартиру зі спальнею, розташовану на південній або північній стороні. У такій розташованій спальні ввечері також буде прохолодніше, що покращить комфорт сну.

Найбільш оптимальним розташуванням квартири є оголення з південного заходу - це гарантуватиме нам потрібну кількість світла в денний час доби.

Поверховість також важлива. Вищі поверхи означають, що вам потрібно підніматися сходами або користуватися ліфтом. Однак не тільки наш комфорт залежить від типу підлоги, який ми обрали. Тут також важлива безпека майна, наприклад, квартира, розташована на першому поверсі, пов’язана з більшим ризиком крадіжки та крадіжки.

На якому етапі будівництва купувати квартиру з первинного ринку?

Квартири на первинному ринку часто все ще будуються. Одне з найважливіших питань для забудовника - це коли роботи завершені та ключі від власності можна забрати.

Знання дати отримання майна дозволить нам підготуватися. Ми зможемо спланувати обробку квартири, заздалегідь налагодити контакт з компанією з ремонту та вчасно розпочати пошук оздоблювальних матеріалів та елементів дизайну інтер’єру.

Найбезпечніше - це придбати нерухомість, яка фізично доступна для перегляду. Є нечесні забудовники, і якщо продавець виявиться неплатоспроможним або розпустить компанію перед тим, як передати нам приміщення, ми можемо спробувати повернути гроші за так званий «котлован». З іншого боку, житло на ранній стадії будівництва, навіть до початку робіт, може коштувати дешевше, ніж на більш просунутій стадії. Забудовники часто піднімають ціну на квартири, які майже добудовані.


Важные советы и лайфхаки для модниц. Читайте на сайте doska-sovetov.com.

​Красивая и функциональная мебель для спальни

​Установка видеонаблюдения: преимущества

​Как узаконить перепланировку квартиры?

​Ремонт электрических и газовых котлов

​Какие квартиры в новостройках самые популярные?