​Специфіка процесу фрезерування з ЧПУ

Фрезерна металообробка україна – це дуже широка сфера технічних знань. Завдяки своїй гнучкості він має великий потенціал у виробництві всіх видів компонентів. Крім традиційного застосування, фрезерування часто є альтернативою іншим методам, таким як токарна обробка з ЧПУ. Основою для проектування ефективних та раціональних процесів для фрезерних верстатів є знання технології та принципів програмування. Часто ми можемо виконувати одне й те саме завдання кількома або навіть десятком різних способів. Однак це не означає, що кожен спосіб добрий. Конфігурація фрези має бути ретельно продумана. Можуть бути глибокі кишені, тонкі стінки, уривчаста обробка або включення в матеріалі, які необхідно враховувати. Поверхні заготовок можуть бути важко оброблюваними через ливарну шкіру або окалину на поковці. Вибір методу фрезерування також значною мірою залежить від наявного верстата, його типу, розміру та потужності. Тяжкі горизонтальні обробні центри пропонують інші можливості, а п'ятикоординатні верстати з плавним керуванням по всіх осях - треті.

Фахівці нашої компанії добре знаються на тонкощах фрезерування з ЧПУ на сучасних високопродуктивних обробних центрах. В результаті вони можуть спланувати процес таким чином, щоб обробка заготовок з ЧПУ виконувалася максимально продуктивно за незмінно високої якості продукції.

Ознайомтеся з технологіями, що використовуються

Обробка

Токарна обробка з ЧПУ

Фрезерування з ЧПУ

Обробка з ЧПУ

Металообробка

Перевірте нашу пропозицію

Виробництво металевих компонентів

Токарна обробка на автоматичних токарних верстатах

Виробництво залізничних розворотів

Виробництво автомобільних запчастин

Виробництво деталей для сільськогосподарської техніки

Виробництво кріпильних виробів

Обробка поковок

Фрезерування канавок

Більшість видів фрезерування потрібні різні типи пазів, каналів чи підрізів. Вони можуть бути дрібними або глибокими, закритими або відкритими, короткими або довгими, широкими або вузькими і, нарешті, прямими або вигнутими. Залежно від конкретного завдання необхідно вибрати відповідну техніку та інструмент. Дискові фрези – це інструменти, призначені для обробки пазів або різання. Вони можуть ефективно виконувати довгі, глибокі відкриті канавки з гарантованою стабільністю та продуктивністю. Вони також можуть бути об'єднані в групи, збільшуючи обсяг матеріалу, що видаляється за один прохід. Безперечними перевагами даного типу фрез є їхня здатність стабільно нарізати вузькі та глибокі канавки, тому вони повинні бути першим вибором у цьому типі застосування.

Фрезерування канавок

Фрезерування різьблення

Фрезерування різьблення на фрезах можливе у всьому діапазоні застосування як для внутрішнього, так і для зовнішнього, правого та лівого різьблення з будь-яким кроком. Основні інструменти, що використовуються при нарізанні різьблення, як і раніше, включають мітчики і долб'яки. Більш просунутою формою формування внутрішнього різьблення є заготівля різьблення. Конструкція цих інструментів дуже схожа на конструкцію різьбонарізних плашок, за винятком того, що у них немає лез, тільки наконечники та канали для змащування. Вони працюють за рахунок пластичного формування різьблення, що дозволяє уникнути утворення стружки. Інший спосіб надання різьблення форми - фрезерування. Тут є цілий ряд більш менш універсальних інструментів, що дозволяють розрізати практично будь-яку нитку. Фрезерування не таке ефективне, як кування, але воно дозволяє найбільшою мірою контролювати процес і доповнює його в тих випадках, коли ми не можемо використовувати кувальний інструмент.

​Специальные цементы

​Где искать работу моряком?

​Контейнери для зберігання